Úspech na výstave

Pridané: 27.03.2018
Úspech na výstave

Nedávno sme sa zúčastnili výstavy výrobkov miestnych výrobcov, kde svoje produkty predviedli tunajší podnikatelia. Boli tu mnohí zúčastnení ako napríklad víno Amicius, Borvin, med, medové výrobky a včelí peľ Alexander Pajor z Komárna a mnoho ďaľších. Výstava bola spojená s certifikovaním nových výrobcov regionálnou značkou Podunajsko. Keďže sme spĺňali veškeré podmienky, samozrejme aj my sme bohatší o takýto certifikát. Sme veľmi radi, že sa naša tvrdá práca a snaha vyplatila a môžeme sa pýšiť certfikátom. Samozrejme tu nekončíme, chceme sa rozvíjať ďalej a ponúkať tie najkvalitnejšie chilli produkty pre potešenie milovníkov pálivých chutí a chceme dokázať, že sme si tento certifikát naozaj zaslúžili. Je neskutočne dobrý pocit robiť niečo, čo máme radi a niečo, čo sa ľuďom páči. Pozitívna odozva je najväčšie potešenie v takomto type podnikania. Sme šťastný, že sme sa mohli zúčastniť tohto podujatia a že sme uspeli.

Ďakujeme!

Liečivé účinky Chilli
19.12.2017
Liečivé účinky Chilli

Chilli (Čili) papričky sú dnes bežnou a obľúbenou súčasťou nášho jedálnička. Málokto všakvie, že majú veľmi priaznivé účinky na ľudský organizmus a zdravie. Kapsaicín, ktorý sa v nich nachádza, je nielen zdrojom pálenia, ale má aj liečivé účinky..

viac v článku
Chilli papričky
19.12.2017
Chilli papričky

Na svete existuje okolo 3000 odrôd rôznych sladkých a pálivých druhov, ktoré sa od seba odlišujú nielen svojím tvarom a farbou svojich plodov, ale hlavne intenzitou pálivej chuti...

viac v článku

Prihláste sa na náš newsletter Novinky a akcie mailom